%100 GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ

Sitemizin Sanal Pos hizmetini BDDK lisanslı PayTR sağlamaktadır ve kredi kartı bilgileri SSL Sertifikası ile %100 güvendedir. Sipariş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri koruma altındadır ve hiçbir şekilde kopyalanmamaktadır. Taksitle alışveriş yapabileceğiniz banka kartlarıyla ilgili bilgiyi her ürünün "Ödeme Seçenekleri" kısmında görebilirsiniz.


Sanal POS işleyiş olarak oldukça güvenlidir. Tüm işlemler bu süreç esnasında, dijital olarak gerçekleştirilir. Güvenlik sistemleri SSL 128 bit´lik şifreleme algoritmasına dayanan dijital imza ve dijital sertifikalı giriş-çıkış işlemlerini çözmek çok zordur. Bu nedenle fiziksel POS kullanılan bir alışverişte yaşayacağınız güvenlik tehlikesi çok daha fazladır.
 

MÜŞTERİ GÜVENLİĞİ
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşunu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.
 

BANKA HABERLEŞME GÜVENLİĞİ
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, PayTR ve bankaların sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. 
 

VERİ GÜVENLİĞİ
Kredi kartını size veren banka haricinde herhangi bir kişi, kurum veya kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası PayTR sistemi sayesinde kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Sonuç olarak, kredi kartı bilgilerinin herhangi bir yöntemle kopyalanması imkansızdır ve kredi kart bilgilerine firmamızın bile erişmesi mümkün olmamaktadır.