1999 yılında Almanya’nın Düsseldorf Bölgesinde başlayan mücevherat ve takı serüvenimiz, İstanbul Kapalı Çarşı ve yine Almanya’nın çeşitli yerlerindeki kuyum mağazacılığı ile devam etmiştir. Bugün itibariyle Almanya'da "Ephesus-Trend Schmuck" ve Türkiye’de "Trend Takı Group" markasıyla Avrupa Ülkeleri ve Türkiye'nin her yerine mağazalarımız ve e-ticaret altyapımız ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.  

 
Üretim, satış öncesi ve satış sonrası politikamızda koşulsuz müşteri memnuniyetini ön plana almamız neticesinde hem ürün çeşitliliği hem de satış hacmi konusunda hız kesmeden büyüme trendi sağlanmıştır. Öncelikle güler yüz ve müşteri ihtiyacını anlama ve bu ihtiyacı en anlamlı ve en uygun fiyata çözmek müşteri ilişkilerimize yön veren davranış tarzımız olmuştur.
 
İşimizde büyüme trendini yakalamanın müşterilerimizin beğeni ve bütçe trendlerini yakalama başarısına bağlı olduğunun bilincindeyiz. Firmalarımıza isim verirken de trend kelimesinin dikkate alınmasındaki espiri bu olmuştur. 
 
Özellikle altın alyans, gümüş alyans ve diğer altın ve gümüş takı çeşitlerinde uzmanlaşan ustalarımız ve satış ekibimiz ayni zamanda pırlanta ve diğer kıymetli taşlar ile el emeği göz nuru nadide ürünler ortaya koyarak müşteri talepleri trendinin her an izlenmesini sağlamaktadırlar. 
 
Her türlü iletişim kanallarımız ile size 7/24 bilgi vermekten ve hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.

00 90 534 8262519 WhatsApp (7/24)
 

Müşterimiz Velinimetimizdir.