İADE, DEĞİŞİM VE BAKIM GARANTİSİ


Kişiselleştirilmiş ürünlerden alyans, yüzük ve isimli kolyeler hariç tüm ürünlerimizde 14 gün içinde koşulsuz iade garantisi vermekteyiz. Kişiselleştirilmiş ürünlerde ise kargo gönderilmeden önce görsel olarak onayınız alınır ve ürün size ulaştığında ise 14 gün içinde üründeki hatalardan dolayı değiştirme garantisi verilmektedir.

Kişiselleştirilmiş ürünler hariç, kargonuzu aldığınızda beğenmeme veya bedeninize uymama gibi herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde kargo ücreti tarafımıza ait olmak üzere ürünü bize iade edebilirsiniz. Üründe bir hasar yoksa ve faturasıyla birlikte gönderildiyse, ürün elimize ulaştığında, ödemeniz havale ile yapıldıysa izleyen hafta banka hesabınıza EFT yapılır. Ödemeniz kredi kartı ile yapıldıysa ürün elimize ulaştığında banka hesaplarımıza ödeme geçildiği günü izleyen hafta bankanıza iade için gerekli işlemler yapılır.

Tüm ürünlerimiz ömür boyu garantilidir. Kullanıcıdan kaynaklanan hatalar dışındaki tüm sorunlar tarafımızca giderilir. Bunun için ürünün faturasının ürünle birlikte firma merkezimiz olarak belirtilen adrese gönderilmesi gerekmektedir. Ürünler üzerindeki taşların düşmesi, zincir kopması, parlatma gibi basit tüm tamirat ve bakımları istediğiniz zaman firmamıza ücretsiz yaptırabilirsiniz