E-İHRACAT 

 

Türkiye'nin en ücra köşesinde de olsanız adresinizi vermeniz siz müşterilerimize ulaşmamız için yeterli olacaktır. Yurtiçi, Aras ve PTT Kargo hizmetleri sayesinde sorunsuz siparişleriniz kapınıza kadar gelecektir.

Bununla birlikte firmamız kadrosunun ingilizce, fransızca ve almanca dillerine ve dış ticaret işlemlerine vakıf olmalarıyla birlikte, dünya çapında gümrük ve nakliye hizmeti veren uluslararası şirketlerle çalışmamız neticesinde herhangi bir ülkeden talep edilen bir ürünü kolaylıkla ve en uygun fiyatlarla gönderebilmekteyiz. Sizin için 2 seçenek sunuyoruz;
 

1.Seçenek
Siparişinizin bulunduğunuz ülkede kapınıza kadar gelmesi için ödenecek (navlun) kargo hizmeti ve gümrük işlemleri tamamen tarafımızca yürütülecektir. Bunun için WhatsApp 534 8262519 üzerinden yazışma veya görüşme ile bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 
 

2.Seçenek
Dilerseniz https://www.aliexpress.com/store/5114034 adresinden mağazamıza ait "Ephesus" markalı ürünlerimizi AliExpress üzerinden de dünyanın herhangi bir yerinden güvenle alabilirsiniz.