TESLİMAT BİLGİSİ

 

Siparişiniz, Yurtiçi Kargo tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir. Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar TRENDTAKI sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Mücevherler için özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve hediye notuyla birlikte hediye çantası içinde belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.
 

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-5 iş günü)


Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.


Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi TRENDTAKI'ya geri getirir.


Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında faturası ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. TRENDTAKI sipariş yetkilisine iletişim formu' nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.


Siparişinizin durumunu hakkında 7/24 whatsApp 534 8262519 hattımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.